Loading...

Відкрили кримінальну справу: в окупованому Криму затримали українського добровольця 

Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження у зв’язку з затриманням українського добровольця з "батальйону імені Номана Челебиджихана" окупантами.

Фото: Reuters

Про це

Об этом сообщает Слон РУ

зокрема, у прокуратурі розпочато провадження у зв’язку з незаконним затриманням українського добровольця (ч. 2 ст. 146), а також з порушенням недоторканності житла шляхом проведення незаконного обшуку за місцем його проживання в Кіровському районі Криму (ч. 2 ст. 162 КК України).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Федеральна служба безпеки РФ заявила про затримання українського добровольця на території окупованого Криму. Йому загрожує до 15 років в’язниці за участь в незаконному збройному формуванні".

Читати також:
Поліцейських більше, ніж лікарів, — прессекретар ФБК заявила, що Навальний впав у кому
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/vidkryly-kryminalnu-spravu-v-okupovanomu-krymu-zatrymaly-ukrayinskogo-dobrovolczya/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP