Loading...

Україна відновлює авіасполучення з Казахстаном

Наразі в’їзд на територію Казахстану для громадян України заборонено

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що Україна відновлює авіасполучення з Казахстаном. Про це 14 серпня повідомляє пресслужба відомства.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Республіка Казахстан готова відновити міжнародне авіасполучення з Україною вже із 17 серпня. Безпека та дотримання всіх необхідних епідеміологічних вимог залишаються для нас пріоритетом у здійсненні авіа- та інших видів перевезень. І ми теж підтверджуємо свою готовність та бажання відновити польоти між нашими країнами", – підкреслив Криклій.

Міністерство індустрії та інфраструктурного розвитку Казахстану також повідомило, що для гарантування безпеки пасажирів, які прибувають із Казахстану в Україну, обов’язковим є дотримання температурного режиму та анкетування про те, де буде проживати прибулий, його контакти та інша інформація.

Наразі в’їзд на територію Казахстану заборонено для громадян України, за винятком осіб, які мають статус резидента, або членів сім’ї громадян Казахстану.

У зв’язку зі спалахом коронавірусної інфекції COVID-19 Україна припинила регулярне авіасполучення з опівночі 28 березня.

Із 5 червня в Україні відновилося внутрішнє авіасполучення, а з 15 червня – зовнішнє.

Державна авіаційна служба України опублікувала перелік вимог до організації польотів. Серед них – фізичне дистанціювання (1,5 метра між людьми), носіння масок, мобільна реєстрація та безконтактна посадка.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/ukrajina-vidnovljuje-aviaspoluchennja-z-kazahstanom-1513743.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP