Loading...

В Україні запустили платіжний сервіс Facebook Pay


Платіжний сервіс Facebook Pay, який дозволяє користувачам робити пожертвування і купувати віртуальну валюту соцмережі, тепер доступний і в Україні. Про це повідомляє Liga.Tech.

Об этом сообщает Устав

Як пише видання, сервіс дозволяє прив’язати до нього банківську картку і перерахувати гроші на збір пожертвувань через Facebook. Платіж можна здійснювати в доларах за курсом банку.

Які системи підтримує сервіс

Сервіс підтримує платіжні системи Visa, Mastercard і PayPal.

У чому суть сервісу

Через Facebook Pay можна зробити пожертвування через вбудований механізм збору грошей і купити віртуальну валюту Facebook Stars, за допомогою якої можна буде підтримати блогерів.

Поки Facebook Pay доступний тільки в десктопній версії.

Що таке Facebook Pay

Facebook Pay — це єдина система онлайн-платежів для Facebook, Instagram, Messenger і WhatsApp. За допомогою Facebook Pay користувачі зможуть переказувати гроші друзям, оплачувати товари в розділі Marketplace і квитки на заходи, збирати та робити пожертвування і здійснювати покупки всередині вбудованих додатків.

Поки невідомо, які саме опції платежів і коли стануть доступні українським користувачам Instagram, Messenger і WhatsApp.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/v-ukrayini-zapustili-platizhniy-servis-facebook-pay-393658”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP