Loading...

Тіхановська змогла покинути Білорусь тільки після угоди з владою

последние новости в Украине останні новини в Україні


Кандидатку на пост президента Білорусі Світлану Тіхановську вивезли з країни тільки після узгодження цього кроку з білоруською владою. Її від’їзд також дозволив звільнити затриману напередодні виборів начальницю її штабу Марію Мороз.

Об этом сообщает База компромата

Про це повідомляє TUT.BY з посиланням на довірену особу Тіхановської Ольгу Ковалькову. Ковалькова повідомила, що Тіхановській влада не залишила вибору. Їй довелося виїхати і головне, що вона жива і перебуває на волі. Однак, за словами Ольги Ковальковлї, частина команди Тіхановської зараз затримана правоохоронцями Білорусі.

Ковалькова підкреслила, що пріоритетом на сьогодні є припинення кровопролиття. Дану ситуацію в Білорусі вона назвала критичною. За її словами, перемогу на виборах треба захищати ненасильницьким способом.

"Зараз у нас два завдання: захистити наш вибір і зупинити кровопролиття. Зараз ситуація критична, як би нам всім не було важко, нам потрібно відмовитися від насильства, ми повинні захищати нашу перемогу легальними, ненасильницькими способами. Ми закликаємо всі демократичні сили і прихильників змін об’єднуватися, сьогодні ми будемо проводити екстрені консультації і домовлятися про спільні дії", — повідомила Ковалькова.

Світлана Тіхановська записала відео, в якому дала зрозуміти, що не може прийняти пост президента на умовах насильства. Вона закликала народ берегти себе і своїх дітей.

"Ви знаєте, я думала, що вся ця кампанія мене дуже сильно загартувала і надала мені стільки сил, що я витримаю все. Але, напевно, я так і залишилася тією слабкою жінкою, якою була спочатку. Я ухвалила дуже важке для себе рішення. Це рішення я ухвалила абсолютно самостійно: ні друзі, ні рідні, ні штаб, ні Сергій жодним чином на нього просто не могли вплинути. І я знаю, що багато хто мене зрозуміє, багато хто мене засудить, а багато і зненавидить. Але, знаєте, не дай бог опинитися перед таким вибором, перед яким опинилася я. Тому, люди, бережіть себе, будь ласка — жодне життя не варте того, що зараз відбувається. Діти — це найважливіше, що є в нашому житті", — заявила Тіхановська. Відео було опубліковано сьогодні, 11 серпня.

Пізніше вона записала ще одне відео. Текст, який пролунав у відео, був заздалегідь підготовлений і зачитаний Тіхановською. На відео кандидатка на пост президента Республіки Білорусь Світлана Тіхановська подякувала людям, які віддали за неї свої голоси. Також вона закликала підкоритися правоохоронним органам і припинити протести.

"Я, Світлана Тіхановська, дякую вам за участь у виборах голови держави. Народ Білорусі зробив свій вибір. З вдячністю і теплотою я звертаюся до всіх громадян, які підтримували мене весь цей час. Білоруси! Я закликаю вас до розсудливості і поваги закону. Я не хочу крові і насильства. Я прошу вас не протистояти міліції, не виходити на площі, щоб не наражати своє життя небезпеці. Бережіть себе і своїх близьких", — заявила Тіхановська, звертаючись до свого народу.

Відомо, що попередні підсумки голосування згідно з даними ЦВК виглядають так:

  1. Олександр Лукашенко — 80,23%
  2. Світлана Тіхановська — 9,9%
  3. Анна Канопацька — 1,68%
  4. Андрій Дмитрієв — 1,04%
  5. Сергій Черечень — 1,13%
  6. Проти всіх — 6,02%

Раніше президент Республіки Білорусь заявив, що його ставлення до Революції Гідності в Україні за шість років не змінилося. Крім того, Олександр Лукашенко вважає, що виною подіям, які призвели до Майдану, є політика четвертого президента України Віктора Януковича.

Також повідомлялося, що російський політик Володимир Жириновський вважає, що багато виборців не зможуть прийняти черговий тріумф Лукашенка. Це спровокує протести, які здатні перерости в неконтрольовану ситуацію. Щоб уникнути жертв політику доведеться покинути Білорусь.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/tikhanovska-zmogla-pokinuti-bilorus-tilki-pislya-ugodi-z-vladoyu”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP