Loading...

У неї статус гості: в МЗС Литви прокоментували приїзд в країну Світлани Тихановської

У Литві повідомили, що прибула в країну кандидат від опозиції на президентських виборах в Білорусі Світлана Тихановська знаходиться в безпеці разом зі своїми дітьми.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров


Про це повідомив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс на прес-конференції у Вільнюсі, передає Delfi.


За словами Лінкявічюса, вона приїхала до Литви після тиску з боку влади Білорусі, а посадові особи цієї країни "не перешкоджали від’їзду, навіть допомогли".


"У неї не було особливого вибору, як тільки покинути країну", — сказав міністр ..


Він сказав, що у Тихановської була національна литовська віза, а її діти приїхали в Литву ще раніше, він сам ще не спілкувався з представником білоруської опозиції і не знає її планів.


"Вона сама вирішить, як їй далі робити, можливо, поспілкується зі ЗМІ, є потреба, але все це буде природно, без форсування", — сказав Лінас Лінкявічюс.


За його словами, Тихановська знаходиться в наданому державою житлі, їй надано охорону.


"Їй надано місце, з відома уряду, у неї статус гості, як я згадував, у неї є віза", — відповів Лінас Лінкявічюс на питання, чи забезпечила її житлом влада.


В Литву разом зі політиком приїхала глава її штабу Марія Мороз, її діти теж в Литві.


Як повідомляв "Апостроф", Світлану Тихановську вивезла з країни білоруська влада, її від’їзд дозволив звільнити начальника її штабу Марію Мороз, затриману напередодні виборів.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-08-11/u-nee-status-gosti-v-mid-litvyi-prokommentirovali-priezd-v-stranu-svetlanyi-tihanovskoy/206147”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP