Loading...

Хіти тижня. "Зверніть увагу на імена тих, хто це заявляв": В ОПУ прояснили чутки про вагітність Мендель від Зеленського

Переїзд родини українського глави на дачу в Конча-Заспі не був обумовлений нібито незлагодою у стосунках Зеленського з дружиною.

В Офісі президента назвали "феєричним ідіотизмом" чутки про те, що прес-секретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель вагітна від українського лідера. Про це в інтерв’ю заявив політтехнолог, антикризовий радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, передають

Об этом сообщает DEDAL

Він підкреслив, що переїзд родини українського глави на дачу в Конча-Заспі не був обумовлений нібито незлагодою у стосунках Зеленського з дружиною. "Олена Володимирівна і Володимир Олександрович разом, у них дуже теплі стосунки. І всі ці чутки про те, що [Мендель] нібито вагітна від Зеленського, феєричний ідіотизм", – зазначив Подоляк.

Він сказав, що прес-секретарка Зеленського "вчинила абсолютно правильно виходячи зі свого емоційного стану", коли записала відео у відповідь на плітки про вагітність. "Вона довго терпіла банальні образи й вирішила відповісти ось у такій формі", – сказав співробітник ОП.

Він вважає, що вона "мала на це право виходячи зі стану українського суспільства". "Можливо, в іншій країні такі формати були б неприйнятні. Але для нас такий формат – єдиний, який міг перебити хвилю негативу на цій темі. Вона модерувалася вже дуже жорстоко", – підкреслив Подоляк.

Нагадаємо, Юлія Мендель записала відео, в якому порадила звернути увагу на імена людей, які запустили чутки про нібито її вагітність від глави держави.Джерело:

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-zvernit-uvahu-na-imena-tykh-khto-tse-zaiavliav-v-opu-proiasnyly-chutky-pro-vahitnist-mendel-vid-zelenskoho-338963.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP