Loading...

Уряд Лівану йде у відставку після численних акцій протесту через масштабний вибух у портуУряд Лівану йде у відставку у повному складі після акцій протесту, пов’язаних із загибеллю людей від вибуху селітри в порту Бейрута.

Об этом сообщает Компромат вики


Про це повідомляє hromadske


Про таке рішення уряду повідомив міністр охорони здоров’я Лівану. За його словами, офіційна заява буде вже зовсім скоро.


Раніше у відставку пішла міністерка інформації, міністр довкілля, міністерка юстиції та міністр фінансів. Усе це на тлі протестів протягом трьох останніх днів.


Нагадаємо, 4 серпня у порту Бейрута стався надзвичайно потужний вибух, наразі основною версією називають вибух 2750 тонн нітрату амонію (аміачної селітри), конфіскованих у 2014 році з судна російського бізнесмена. Ймовірно, увесь цей час вибухонебезпечну речовину неправильно зберігали на складах.


Наразі відомо про загибель 200 людей та поранення понад 6 тисяч. Зокрема повідомили про загибель одного українця.


Розмір збитків від вибуху, за попередніми підрахунками, становить від трьох до п’яти мільярдів доларів. Але може бути й більше.


Під варту вже взяли 19 чиновників, ймовірно причетних до вибуху у порту.


Джерело статті: “https://cometa.news/urjad-livanu-jde-u-vidstavku-pislja-chislennih-akcij-protestu-cherez-masshtabnij-vibuh-u-portu/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP