Loading...

Наразі корупційними схемами скандального проректора займається поліція.

Вже забули на Рівненщині про звільнення регіонала Лавренчука Андрія від виконання обов’язків ректора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, а тут з’являється інформація щодо діяльності його вірного соратника проректора з навчальної роботи Олексина Юрія Петровича. Лавренчук Андрій породив корупцію в інституті завуальовано. Всі схеми проходили через кишені вищевказаного проректора. Прикриття себе та своїх поплічників в обласних установах влади Лавренчук забезпечував на відмінно.

Будь-які звернення та заяви від імені науковців інституту, трудового колективу, слухачів, студентів за межі учбового закладу не виходили. Всі документи скандального змісту вилучалися з канцелярії за усними наказами керівництва інституту.

Ненависник жінок та поціновувач молодих хлопців, здирник та хабарник, цинічний барига та «проффессорр» – саме така характеристика надана на Олексина Юрія під час журналістського розслідування.

На нарадах Олексин постійно погрожував колегам, особливо жінкам. Неодноразово був замішаний у внутрішніх скандалах щодо поцілунків хлопців, які приходили до нього на репетиторство. Репетиторські «послуги» надавав не постійно, лише в ті моменти, коли налагоджував контакт зі студентом і після цього проводив «заняття» щоденно, навіть у вихідні і до пізнього вечора. По даним фактам у 2009 році міліція заводила на нього справу, але була закрита по його словам за 10 тис. $.

Проректор РОІППО всіх залякав звільненням та організував систему поборів з вчителів по наступним тарифам: звільнення від курсів – 500 грн, відпроситися – 100 грн, реферат – 100 грн. Постійно змушував вчителів та учнів області купляти його зошити і посібники без грифів. Всі здобутки передавались в.о. ректору Лавренчуку і після чого він винагороджував Олексина 30% часткою.

Спроба поскаржитись славнозвісному Міністру освіти і науки України, активному члену Партії Регіонів, близькому до сім’ї Януковича Табачнику Дмитру на проректора з навчальної роботи Олексина Юрія та в.о. ректора Лавренчука Андрія закінчилась на рівні відписок директора Департаменту вищої освіти при міністерстві Коровайченка Ю.М. та оперативній пояснювальній записці Лавренчука до начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Лише уявіть собі на скільки були тісні та дружні зв’язки сірого кардинала Лавренчука з попереднім керівництвом Держави та області.

При цьому всьому, Олексин Юрій отримав наукове звання Професора, хоч сам жодної лекції за весь час роботи не прочитав, лише отримував заробітну платню, близько товаришував з в.о. ректора Лавренчуком, налагоджував корупційні схеми та реалізовував свої сексуальні фантазії.

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP