Loading...

Висунути Олексія Кучеренка – правильний крок “Батьківщини”, який може вплинути і на загальну картину виборів, і на партійні рейтинги, – Саакян

Висунути Олексія Кучеренка – правильний крок "Батьківщини", який може вплинути і на загальну картину виборів, і на партійні рейтинги, – Саакян

Кучеренко точно робитиме ставку на темі ЖКХ та міському господарстві, це його органічний образ, і на цьому базується його впізнаваність і підтримка.

Об этом сообщает Слон РУ


Про це у “Фейсбуці” пише політолог Олег Саакян.


“А от тепер починається найцікавіше, і вибори в Києві перестають бути томними


Висунути Alexey Kucherenko – правильний крок “Батьківщини”, який може вплинути і на загальну картину виборів і на партійні рейтинги.


Кучеренко точно робитиме ставку на темі ЖКХ та міському господарстві, це його органічний образ, і на цьому базується його впізнаваність і підтримка. Поява такої перемінної завжи на краще для якості передвиборчих дискусій і обіцянок.


Плюс, тепер є декілька сильних кандидатів, які при потраплянні в другий тур з Кличком мають шанс перемоги, а отже розіграш примітивних договорняків за таких умов майже неможливий і це будуть реальні і запеклі вибори. А це точно в інтересах громади”, – пише політолог.



Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/visunuti-oleksiya-kucherenka-pravilnij-krok-batkivshhini-yakij-mozhe-vplinuti-i-na-zagalnu-kartinu-viboriv-i-na-partijni-rejtingi-saakyan/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP