Loading...

“Лукашенко – 67%, Тихановська – 7%, проти всіх – 17%”. У мережу потрапив запис того, як виборчу комісію з Мінська навчають “правильно” рахувати голоси

На YouTube оприлюднено 11-хвилинний аудіозапис “тренінгу” членів виборчої комісії з Білорусі, в якому вони навчаються озвучувати по пам’яті потрібні цифри.

Об этом сообщает Редакция


Матеріал оприлюднила спільнота Чесні люди, яка намагається контролювати проведення чергових виборів білоруського президента, передає Еспресо.TV.

“Фокус полягає в тому, що члени комісії повинні розкласти бюлетені по стопках і озвучити для протоколу потрібні результати. Відповідно до цифр, які до цього моменту вони “повинні знати напам’ять” або підглянути у “шпаргалці”, – зазначається у повідомленні.


На думку “Чесних людей”, йдеться ні про що інше, як про “підрахунок голосів із заздалегідь відомим результатом”.


“Судячи з озвучених імен, дія відбувається на дільниці №48 в Гімназії №39 міста Мінська”, – зазначають правозахисники.


Раніше ІНФОРМАТОР писав, що явка за 4 дні дострокового голосування на виборах президента Білорусі склала 32,24%.


Джерело статті: “https://informator.press/lukashenko-67-tykhanovska-7-proty-vsikh-17-u-merezhu-potrapyv-zapys-toho-iak-vyborchu-komisiiu-z-minska-navchaiut-pravylno-rakhuvaty-holosy/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP