Loading...

Силовики документируют получение взятки заместителем директора института Классического приватного университета. Будни вуза Огаренко
4 червня оперативники УЗЕ спільно зі слідчим, під процесуальним керівництвом Запорізької місцевої прокуратури №3, затримали на «гарячому» заступника директора одного з інститутів Класичного приватного університету. Це сталося після того, як вона отримала від студента 4000₴ За ці гроші викладачка мала вирішити питання про допуск студента до навчання та здачі іспитів.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Фото: facebook.com/uze.zp

Проведеними слідчими діями задокументовано передачу грошей, а у службовому кабінеті зловмисника виявлено та вилучено грошові кошти, отримані в якості хабаря. Зараз триває досудове розслідування.


Фото: facebook.com/uze.zp


Варто нагадати, що з початку року це вже другий факт хабарництва з боку працівників КПУ. Так, 9 січня було викрито завідувача кафедри економічної теорії, національної та міжнародної економіки, яка отримала 300 доларів за погодження результатів переддипломної практики та успішний захист дипломної магістерської роботи.


ПРИМЕЧАНИЕ.


Ректор Классического приватного университета Виктор Огаренко: он же его и отец, в смысле владелец.


Джерело статті: “https://operkor.wordpress.com/2018/06/06/силовики-документируют-получение-вз/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP