Loading...

ЗМІ повідомили, де може перебувати обвинувачений у корупції колишній король Іспанії

Король Іспанії Феліпе VI (праворуч) оголосив про намір позбавити свого батька річної виплати

Колишній король Іспанії Хуан Карлос I, який через обвинувачення у відмиванні грошей і податковому шахрайстві вирішив покинути країну, зараз перебуває у столиці Об’єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі. Про це повідомляє видання ABC.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Він покинув Іспанію 3 серпня, повідомляли, що Хуан Карлос прилетів у Домініканську Республіку.

Проте за відомостями видання, літак монарха приземлився в Абу-Дабі, після чого вертольотом його доправили в один із найдорожчих готелів світу Emirates Palace.

Хуан Карлос живе в номері вартістю приблизно €11 тис. за ніч. Через суворі закони ОАЕ щодо папарацці зробити фото монарха там практично неможливо, пише АВС.

Видання зазначає, що іспанський монарх підтримує гарні взаємини з королівськими родинами ОАЕ.

Після Абу-Дабі Хуан-Карлос може вирушити в Домініканську Республіку, пише АВС.

Розслідування за статтями про відмивання грошей і податкове шахрайство прокуратура Іспанії розпочала в червні 2020 року.

Колишня подруга Хуана Карлоса, власниця багамської компанії Solare Корінна Ларсен дала свідчення про те, що 2012 року тодішній чинний іспанський монарх переказав на її рахунки $65 млн, імовірно, отримані від короля Саудівської Аравії Абдалли. Можливо, Хуан Карлос через два фонди керував коштами, що мають непрозоре походження.

У березні 2020 король Іспанії Феліпе VI отримав лист від британської юридичної фірми Kobre & Kim. У ньому повідомляли, що в разі смерті Хуана Карлоса його син набуде статусу бенефіціара офшорного фонду Lucum Foundation. Феліпе VI заявив про відмову успадкувати "будь-які активи, інвестиції або фінансові структури, походження яких не відповідає критеріям законності".

Він також оголосив про намір позбавити свого батька річної допомоги в розмірі €194 232, яку виділяли з державного бюджету.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/zmi-povidomili-de-mozhe-perebuvati-zvinuvachenij-v-koruptsiji-kolishnij-korol-ispaniji-1512771.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP