Loading...

Звільнений три місяці тому Нефьодов отримав зарплату у ДМС

Колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов, звільнений з посади ще у квітні, днями отримав зарплату від органу.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це стало відомо із екс-урядовця.

Вчора, 6 серпня, Нефьодов задекларував заробітну плату у розмірі 138 тисяч 654 гривні, отриману від ДМС 31 липня.

Відомо, що 1 липня мав відбутися суд за позовом Нефьодова щодо поновлення його на посаді та виплати зарплати за “втрачені” місяці. Однак у відкритих джерелах інформації про рішення суду немає. Втім, даний дохід не може бути останньою зарплатнею Нефьодова в ДМС, адже його було звільнено ще наприкінці квітня і минуло вже понад три місяці. Ба більше, Нефьодов подавав вже після свого звільнення, 19 травня. Але якби суд мав місце і Нефьодова поновили на посаді голови ДМС ця подія була б широко висвітлена у ЗМІ. Тож, наразі невідомо, чому звільнений чиновник отримав зарплату від ДМС.

Нагадаємо, у березні 2019 Максим Нефьодов взяв участь у конкурсі на посаду Голови Державної митної служби. У конкурсі переміг, а 5 липня 2019 уряд затвердив його на посаді.

19 лютого ВАКС зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Нефьодова щодо можливого отримання хабарів групою осіб на чолі з Нефьодовим, коли він був заступником міністра економічного розвитку.

24 квітня Нефьодов був звільнений з посади зі своїми заступниками: Робертом Зелді, Денисом Шендриком і Сергієм Пєтуховим. Раніше в той же день Верховна Рада підтримала створення тимчасової слідчої комісії для з питань розслідування можливих корупційних дій посадових осіб Державної митної служби. В уряді заявляли, що серед причин звільнення очільника митниці – слабкі показники по надходженню в державний бюджет.

20 травня Нефьодов подав до Окружного адміністративного суду Києва позов з вимогою поновити його на посаді голови митниці, а також — відсудити свій заробіток нібито за час вимушеного прогулу.

Окружний адмінсуд Києва на 1 липня підготовче засідання у справі за позовом Максима Нефьодова проти Кабміну щодо поновлення його на посаді голови Держмитслужби.

Довідка:

Максим Нефьодов – український економіст, державний службовець. Колишній голова Державної митної служби. У 2015—2019 — перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України, ідеолог системи ProZorro. До призначення в уряд працював керівним партнером у російській компанії Icon Private Equity.

Народився 18 квітня 1984 у Києві. У 1999 вступив на спеціальність «Економічна теорія» до Київського університету ім. Шевченка, магістратуру якого з відзнакою закінчив у 2005.

2004−2015: початок кар’єри, фонди прямих інвестицій.
2004−2006 — аналітик зі злиття та поглинання у компанії Golden Gate Business.
2006−2010 — віце-президент у інвесткомпанії Dragon Capital, згодом — директор інвестиційно-банківського департаменту.
У 2010 став керуючим директором українського офісу фонду прямих інвестицій Icon Private Equity. Інвестфонд (загальний обсяг капіталу фонду $1 млрд) інвестує в фінансові, медійні, телекомунікаційні компанії і ніколи не розкривав своїх власників. Останньою великою інвестицією ($200 млн) став проєкт з будівництва в Україні та Росії мережі нового мобільного оператора WiMax під брендом Freshtel.
У 2011 став керуючим партнером фонду.

У лютому 2015 призначений заступником міністра економічного розвитку та торгівлі України Айвараса Абромавичуса. У міністерстві відповідав за реформу публічних закупівель, у тому числі впровадження електронних тендерів у рамках проєкту Prozorro, дерегуляцію, донорську координацію та проєкт електронних продажів державного майна ProZorro.Продажі. До початку 2017-го також займався реформою технічного регулювання (стандартизації, метрології та оцінки відповідності).

У лютому 2016 слідом за міністром Абромавичусом подав у відставку, однак продовжив виконання обов’язків. Під час формування уряду Гройсмана обговорювалося призначення Нефьодова на посади міністра економіки та міністра соцполітики. У підсумку він залишився на посаді заступника міністра економіки, а міністром став Степан Кубів.

18 листопада 2016 Кабмін призначив Максима Нефьодова першим заступником міністра економічного розвитку та торгівлі.

22 серпня 2018 призначений виконувачем обов’язків торгового представника України.

Читайте також: Не пройшло і двох місяців. Керівник апарату ВАСУ знову проводить підозрілі операції в деклараціях

загрузка...

Джерело статті: “https://informator.press/zvilnenyy-try-misiatsi-tomu-nefodov-otrymav-zarplatu-u-dms/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP