Loading...

Степанов не задоволений рівнем вакцинації на Львівщині

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов стверджує, що Львівська область є одним із антилідерів за рівнем імунізації населення. Про це він заявив у четвер, 6 серпня, під час свого візиту до Львова, передає кореспондент Львівського порталу.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров  • 470х200і22042020а

Очільник МОЗ зауважив, що приїхав до Львова, аби проінспектувати лікарні. Втім крім цього він збирається обговорити із керівництвом Львівської ОДА ситуацію із вакцинацією.

За словами Максима Степанова, Львівщина є однією з областей, де найсуттєвіше впав показник імунізації населення.

«На порядку денному буде стояти питання щодо вакцинації населення, адже дуже сильно впав рівень охоплення щепленнями. В різних регіонах ситуація є різною, але загалом рівень імунізації знизився від 3% до 27%. І Львівська область – один із антилідерів. Я піднімав уже це питання перед місцевою владою, бо це дуже важливо – не збиватися з Календаря щеплень», – відзначив Максим Степанов.

Він також зауважив, що найменше щеплень в Україні зробили у квітні-травні, коли діяв жорсткий карантин. Втім глава МОЗ наголосив, що міністерство не вносило жодних змін у Календар щеплень, відтак коронавірус не є причиною не проходити планову вакцинацію.

«Ми розуміємо, що в квітні-травні, в час жорстких карантинних обмежень, багато хто не робив щеплення. Але треба це зробити зараз, потрібно активізуватись у цьому напрямку», – додав Степанов.

(Натисніть на зображення для збільшення)

Нагадаємо, через COVID-19 в Україні стрімко впав рівень імунізації населення. Станом на початок червня менше третини дітей отримала необхідні щеплення.

У Центрі громадського здоров’я заявляють, що вакцинація є цілком безпечною під час пандемії коронавірусу. Ігнорування щеплень навпаки може призвести до спалаху нових інфекційних захворювань. Своєю чергою ВООЗ також закликала країни не припиняти вакцинацію через COVID-19.

Як писав Львівський портал, щороку вакцинація рятує 2-3 мільйони людей у всьому світі від небезпечних хвороб та запобігає 1,5 мільйонам летальних випадків від інфекційних хвороб. Від яких саме хвороб варто захиститись за допомогою вакцинації, читайте за посиланням.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/08/06/stepanov-ne-zadovolenyj-rivnem-vaktsynatsii-na-lvivshchyni”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP