Loading...

Абромавичус підтвердив плани піти з посади гендиректора "Укроборонпрому"

Айварас Абромавичус: Потрібна спадкоємність, як у кожній організації

Генеральний директор державного концерну "Укроборонпром" Айварас Абромавичус підтвердив свої плани піти з цієї посади. Про це він розповів в ефірі Радіо НВ, повідомляє "Новое время".

Об этом сообщает FIB

"І з моєї точки зору, і з точки зору президента [України Володимира Зеленського], потрібна спадкоємність, як у кожній організації. Ми все-таки 70 осіб нових привели. В "Укроборонпромі" поміняли 30 директорів", – сказав Айварас Абромавичус.

Він спростував інформацію про політичні причини свого звільнення. Айварас Абромавичус зазначив, що прийшов на посаду голови держконцерну на кілька місяців, а на його рішення затриматися вплинула пандемія коронавірусу. Затриматися на посаді його просив екскерівник Офісу президента України Андрій Богдан.

Айварас Абромавичус надалі планує займатися стратегічними питаннями розвитку "Укроборонпрому".

Президент України Володимир Зеленський призначив Айвараса Абромавичуса гендиректором "Укроборонпрому" 30 серпня 2019 року. У травні поточного року Айварас Абромавичус заявляв, що концерн реформуватимуть за три етапи.

Підприємства "Укроборонпрому" займаються розробленням та виготовленням зброї й техніки, науковою діяльністю та експортно-імпортними операціями. До складу концерну входить 10 конструкторських бюро. На підприємствах "Укроборонпрому" працює приблизно 80 тис. осіб, ідеться на сайті концерну.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/ajvaras-abromavichus-pidtverdiv-plani-piti-z-posadi-gendirektora-ukroboronpromu-1512497.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP