Loading...

Фокін ще визначається, чи входити до ТКГ у Мінську, – речниця ЄрмакаПерший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін визначиться щодо своєї участі в роботі делегації України в Тристоронній контактній групі у Мінську з врегулювання ситуації на Донбасі до кінця нинішнього тижня. Таким є підсумок зустрічі Фокіна з керівником Офісу президента України Андрієм Єрмаком.

Об этом сообщает FIB


Про це повідомила прес-секретарка Єрмака Дарина Зарівна, передає агенція “Інтерфакс-Україна”.


Як повідомлялося, Вітольд Фокін узяв участь у зустрічі української делегації у ТКГ, яка відбулася цього тижня. В коментарі виданню “Гордон” Фокін розповів у понеділок, що вирішив взяти участь у роботі ТКГ.
“Буду відвертим. Рішення про участь у ТКГ далося мені дуже важко. На те багато причин. Зараз смартфон у кожної дорослої людини, і соцмережі переповнені постами щодо нашого з Леонідом Кравчуком призначення до складу групи. Деякі люди образливо висловлюються, сміються стосовно нашого віку тощо. Але я твердо вирішив погодитися”, – заявив Фокін.


Раніше ІНФОРМАТОР писав: Кравчук заявив, що не пропонував кандидатуру Фокіна для роботи в ТКГ.


Джерело статті: “https://informator.press/fokin-shche-vyznachaietsia-chy-vkhodyty-tkh-u-minsku-rechnytsia-yermaka/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP