Loading...

Київського терориста Сухроба Карімова заарештовано

У Києві суд обрав запобіжний захід громадянинові Узбекистану Сухробу Карімову, який 3 серпня захопив відділення банку в БЦ "Леонардо" і погрожував вибухом.

Об этом сообщает FIB


Про це повідомляє Прокуратура міста Києва.


"Печерський районний суд міста Києва задовольнив клопотання столичної прокуратури та обрав безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою громадянину Узбекистану, який 3 серпня 2020 року погрожував вибухом у приміщенні банку у центрі Києва. Відповідне рішення ухвалено на засіданні у середу, 5 серпня 2020 року", - йдеться в повідомленні.


Карімов проведе за гратами як мінімум два місяці. До того ж, суд вирішив, що він не зможе вийти під заставу.


Журналісти повідомляють, що обвинувачений терорист на суді поводився дуже спокійно.


Прокуратура Києва повідомила Карімову про підозру у вчиненні терористичного акту, тобто погрозі вибухом, який створює небезпеку для життя людей з метою порушення громадської безпеки та привернення уваги громадськості до певних його поглядів (ч. 1 ст. 258 КК України).


Нагадаємо, що 3 серпня в відділення "Універсал Банк" зайшов невідомий чоловік і заявив, що у нього в рюкзаку бомба. Він попросив викликати поліцію. ЗМІ повідомляли, що "терорист" хоче вийти в прямий ефір на будь-якому з телеканалів, щоб озвучити якесь повідомлення. Під час прямого ефіру його затримали правоохоронці.


Також читайте в матеріалі "Апострофа": "Культурна і вихована людина": ексклюзивні подробиці про терориста з БЦ "Леонардо" Карімова.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2020-08-05/kievskiy-terrorist-suhrob-karimov-arestovan/205581”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP