Loading...

З архіву ПУ. "Взяти вас у список? Все чисто?": У Зеленського виник новий конфлікт з журналісткою (відео)

Ймовірно, перепалка сталася з журналісткою "Прямого", з яким у президента натягнуті відносини.

Президент України Володимир Зеленський вступив в суперечку з журналісткою в день з’їзду політичної сили "Слуга народу", 9 червня 2019 року. Інцидент стався "за лаштунками" і був опублікований на YouTube-каналі "Громадського ТБ Донбасу", передають

Об этом сообщает Русский слон

Достовірно невідомо, з ким спілкувався Зеленський. На кадрах чутно, як він назвав ім’я Христина. Ймовірно, перепалка сталася з журналісткою "Прямого", з яким у президента натягнуті відносини.

"Христино, знаєте, про що я подумав? Може треба було вас взяти у список? Щоб ви відразу розуміли, що відбувається. Ви б контролювали мене", — сказав Зеленський.

"Я хочу контролювати владу. Влада змінюється, а ми працюємо журналістами..." — відповіла вона.

"Спасибі за вашу роботу. Але все чисто? Спасибі", — пожартував президент.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/z-arkhivu-pu-vziaty-vas-u-spysok-vse-chysto-u-zelenskoho-vynyk-novyi-konflikt-z-zhurnalistkoiu-video-338326.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP