Loading...

У Польщі вбили українку Майю Ваколюк: що про неї відомо

Названо ім’я українки, яку 14 липня у місті Пулави (Республіка Польща) жорстоко зарізав 45-річний громадянин Молдови. Це 26-річна Майя Ваколюк з Володимира-Волинського.

Об этом сообщает Компромат ГРУ


Про це повідомляє видання Володимир MEDIA.Знайомі розповіли виданню, що жінка була енергійною, життєрадісною, щирою, працьовитою, світлою людиною, яку любили та поважали усі, хто її знав. Майя мала багато планів та майбутнє. Виховувала дворічного синочка, якого любила понад усе на світі, і у якого незабаром день народження. На жаль, зустрічатиме його без мами.Жахлива трагедія сталася 14 липня у Польщі в одному з будинків, за адресою вул. 6 серпня, у Пулавах. Чоловік із Молдови нарізав ножем 26-річну українку. Жінка померла в лікарні. Вбивці загрожує 25 років ув’язнення або довічне.Як повідомляв "Апостроф", ніч з 8 на 9 липня, в Новосибірській області (Росія) школяр зарізав заступницю директора з виховної роботи Смоленської ЗОШ Валентину Болдирєву. Хлопець проник у вікно приміщення, де проживала педагог, імовірно, заради пограбування, проте жінка прокинулася і спробувала затримати його. Він у відповідь вдарив її ножем.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2020-07-15/v-polshe-ubili-ukrainku-mayu-vakolyuk-chto-o-ney-izvestno/203458”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP