Loading...

Вибори президента США - Каньє Вест припинив передвиборчу кампанію

Американський репер Каньє Вест вибув з виборчих перегонів менш ніж через два тижні після своєї заяви про бажання балотуватися у президенти. Родина музиканта-мільярдера вважає, що все це — наслідки чергового загострення психічного розладу, і сподівається, що цього разу все закінчиться добре.

Об этом сообщает FLB

Про це повідомляє Intelligencer.

Родина Веста вважає його президентську кампанію епізодом загострення біполярного розладу, проте сподівається, що все стихне і його стан стабілізується, як це бувало й раніше.

За даними фахівця з підготовки до виборів Стіва Кремера, якого команда Веста винайняла для того, щоб зареєструвати кандидата у двох штатах, спочатку репер отримав шалену підтримку. На кампанію працювали як оплачувані спеціалісти, так і волонтери.

Кампанія здавалася серйозною та далекосяжною, проте команда Веста не дала виданню коментарів щодо своїх подальших дій. Як пізніше заявив Кремер, музикант вийшов з перегонів.

«Я не можу сказати про Каньє нічого хорошого чи поганого. Кожен має своє особисте рішення про те, чому він приймає рішення. Балотування в президенти — це одна з найскладніших задач для того, щоб насправді про це думати», — сказав Кремер.

Персонал, винайнятий командою Веста, розчарований його виходом з перегонів, і не лише тому, що втратив роботу. В основному люди дійсно вірили в те, що заявляв репер у своїх президентських промовах. Так чи інакше, кінцеві терміни для подання кандидатури вже завершились.

Видання зазначає, що аналіз кроків музиканта у його передвиборчих намірах говорить про те, що кампанію вели несерйозно, тож не дивно, що їй не вистачило зусиль для завершення задач з реєстрації для участі на виборах.

Вест порівнював себе то з Богом, то з ексцентричним мільярдером Віллі Вонкою з книги «Чарлі і шоколадна фабрика», а обіцяв народу як Царство небесне, так і правління в стилі вигаданої африканської держави Ваканди з коміксів Marvel.

«Вест точно спробує балотуватися в майбутньому. Дональд Трамп неодноразово натякав на свої президентські плани перед тим, як безславно з’їхав на золотому ескалаторі в 2015 році. Амбіції Веста стати кандидатом в президенти мали б бути більш серйозними, ніж його амбіції стати Віллі Вонкою», — підсумовує Intelligencer.

  • Репер Каньє Вест, широко відомий своєю підтримкою Дональда Трампа, позбувся колекції президентських червоних кепок «Зробимо Америку знову великою» і пожертвував $2 млн, зокрема на підтримку дочки Джорджа Флойда, вбивство якого призвело до протестів по всій Америці. Також Вест особисто долучився до акцій проти поліцейської жорстокості у Чикаго.
  • Вест заявляв, що йде на вибори як незалежний кандидат. Своє політичне обʼєднання він планував назвати «Партія Дня народження». «Коли ми переможемо, у всіх буде День народження», — пояснив Вест.
  • Пізніше репер виступив з низкою шокуючих заяв у інтерв’ю Forbes, внаслідок чого мільярдер і винахідник Ілон Маск відмовився від підтримки його кампанії. Зокрема Каньє Вест виступив проти абортів та вакцинацій і висловився на підтримку фундаменталістських ініціатив.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/hell/47320-kanye-vest-vibuv-z-viborchih-peregoniv-rodina-repera-vvazhaye-shcho-yogo-kampaniya-ce-naslidok-zagostrennya-psihichnogo-rozladu”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP