Loading...

"Их нравы": Робочі на московському будівництві влаштували масову бійку (відео)

Учасники бійки кидалися один на одного із лопатами, дошками та навіть цеглинами в руках.

У московському районі Північне Чертаново робітники на будівництві влаштували масову бійку. Telegram-канал LIFE SHOT публікує відповідний відеозапис у вівторок, 14 липня, інформують

Уточнюється, що кадри зняті на Балаклавському проспекті. Причина конфлікту невідома. Є постраждалі. На кадрах можна помітити, як робочі беруть в руки будівельні матеріали та інвентар, у тому числі цеглу, лопати і дошки, і починають нападати один на одного. Багато з них при цьому залишалися осторонь, спостерігаючи за тим, що відбувається.

Об этом сообщает КомпроматДжерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/ykh-nrav-robochi-na-moskovskomu-budivnytstvi-vlashtuvaly-masovu-biiku-video-336125.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP