Loading...

Це жесть: з’явилося відео пляжу в Кирилівці, що кишить медузами

Після чергового шторму у вівторок, 14 липня, до узбережжя Азовського моря на курорті Кирилівка (Запорізька область) принесло безліч медуз, які лякають відпочиваючих, заважаючи їм заходити в воду.

Об этом сообщает Москов постскриптум

Відповідне відео опубліковано очевидцем навали медуз на відеохостингу Youtube.

Як видно на опублікованих кадрах, біля берега на косі Пересип вода буквально вкрита цими слизькими морськими істотами, деякі з яких розміром з велику долоню.


"Це жесть", — коментує побачене автор опублікованого відео.

За його словами, медуз багато не тільки біля самого берега, їх також повно і далі у воді.

Як раніше повідомляв "Апостроф", на курортах Запорізької області відпочиваючих на Азовському морі після шторму не стало менше. Про це свідчать опубліковані у вівторок, 14 липня, фото з пляжів.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-07-14/eto-jest-poyavilos-video-plyaja-v-kirillovke-kishaschego-meduzami/203343”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP