Loading...

Колишнього «Міністра охорони здоров’я Республіки Крим» визнано винним у вчиненні державної зради

Дніпровський районний суд м. Києва підтримав позицію прокуратури Автономної Республіки Крим і визнав колишнього «Міністра охорони здоров’я Республіки Крим» винним у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України в редакції від 2014 р.) та призначив йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Об этом сообщает Russiangate

Встановлено, що він у 2014 році, будучи громадянином України, після окупації півострова очолив незаконно створене «Міністерство охорони здоров’я Республіки Крим» у складі «Ради міністрів Автономної Республіки Крим», надаючи таким чином допомогу іноземній державі в проведенні підривної діяльності на шкоду суверенітету та територіальній цілісності України.

«Міністр» безпосередньо брав участь у реалізації політики держави-окупанта, яка спрямована на легітимізацію окупаційної влади, шляхом видання наказів та розпоряджень щодо діяльності зазначеного «міністерства». Окрім того, він надавав допомогу окупаційній владі в організації та проведенні незаконного «референдуму про статус Криму» в 2014 році, та звітував «керівництву» окупаційної адміністрації про результати голосування своїх підлеглих, схиляючи їх до набуття громадянства Російської Федерації.

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/kolyshnogo-ministra-ohorony-zdorovya-respubliky-krym-vyznano-vynnym-u-vchynenni-derzhavnoyi-zrady/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP