Loading...

Рада виділила на вибори майже 1,3 мільярда гривень з Фонду боротьби з коронавірусом

На позачерговому засіданні в понеділок, 13 липня, Верховна Рада виділила майже 1,3 мільярда гривень з Фонду боротьби з Covid-19 на проведення виборів.

Об этом сообщает База компромата

Так, за проєкт закону №3712 про внесення змін до додатка №3 і 6 в закон “Про державний бюджет України на 2020 рік” щодо фінансування виборів за основу і в цілому проголосувало 332 і 330 народних депутатів.

Таким чином з Фонду виділять 10 млн 841,5 млн грн на керівництво та управління у сфері проведення виборів та референдумів. Ще 994,8 млн грн спрямують на проведення виборів народних депутатів.

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів складе 1 млрд 252 млн 117,8 млн₴Джерело статті: “http://factor-news.info/rada-vydilyla-na-vybory-majzhe-1-3-milyarda-gryven-z-fondu-borotby-z-koronavirusom/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP