Loading...

Мадам Венедіктова усе вже вирішила: Стерненко заявив, що розслідування нападу на нього не буде

До пошуку замовників і учасників замаху ніхто взагалі не приступав.

Прокуратура зупинила розслідування нападу на одеського активіста Сергія Стерненка, що закінчився загибеллю нападника. За інформацією Стерненко в Facebook, формальною підставою для зупинки стало оголошення в розшук виконавця злочину (нападу на Стерненка. — ред.) Олександра Ісайкула, передають

Об этом сообщает Компромат

За словами Стерненка, зупинка провадження, яка може розтягнутися на роки, означає і зупинку всіх слідчих дій, в тому числі щодо з’ясування, хто був замовником і організатором нападу, а хто — посередником. Одесит стверджує, що звертався до прокурора з клопотанням виділити провадження по нападу на нього Ісайкула в окреме, щоб не зупиняти основне розслідування. Однак йому відмовили і зупинили саме головне провадження.
При цьому до цих пір не оголошені підозри організаторам злочину, а до пошуку замовників і учасників і зовсім ніхто не приступав.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/madam-venediktova-use-vzhe-vyrishyla-sternenko-zaiavyv-shcho-rozsliduvannia-napadu-na-noho-ne-bude-335848.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP