Loading...

Організацію «Лікарі без кордонів» звинуватили в расизмі

Організацію «Лікарі без кордонів» звинуватили в расизмі


Організацію також звинувачують в тому, що вона не визнає масштаби расизму, що виникає внаслідок її політики

Об этом сообщает Преступная Россия


Тисяча колишніх чи теперішніх співробітників медичної організації «Лікарі без кордонів» підписали заяву, у якій звинуватили організацію в інституційному расизмі. Про це повідомляє The Guardian.


«Медична громадська організація «Лікарі без кордонів» є інституційно расистською і посилює колоніалізм і верховенство білої раси в своїй гуманітарній роботі, згідно з внутрішньою заявою, яку підписали 1000 нинішніх та колишніх співробітників», – повідомили в ЗМІ.


Вказано, що організацію також звинувачують в тому, що вона не визнає масштаби расизму, що виникає внаслідок її політики, практики працевлаштування, культури у роботі та програм «дегуманізації», які здійснюються «привілейованою меншістю білих людей».


«Лист, адресований вищому керівництву та колегам, закликає до незалежного розслідування расизму в організації та до термінового проведення радикальної та структурної реформи для ліквідації десятиліть авторитарного і патерналістського управління», – йдеться у повідомленні.


Повідомляється, що минулого року у організації працювало 65 тис. працівників, з яких 90% були найманими робітниками.


Нагадаємо, вже майже тисяча компаній бойкотуватиме розміщення реклами у Facebook в рамках антирасистських протестів.


Читайте також:

Про пострадянський расизм

Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/organizatsiju-likari-bez-kordoniv-zvinuvatili-v-rasizmi-692557.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP