Loading...

Посли чотирьох країн ЄС привезли гуманітарну допомогу на Донбас

Посли чотирьох республік — Польщі, Латвії, Словаччини та Естонії, в ході багатоденного візиту на Донбас, передали гуманітарну допомогу військовим і лікарям.

Об этом сообщает Компромат вики


Про це повідомляє прес-служба Штабу ООС.


Відзначається, що крім участі в святкуванні 6-ї річниці визволення від російської окупації міст Східної України, представники міжнародної делегації відвідали місцеві лікарні і військові частини.


Так, в Слов’янську іноземні гості мали можливість побачити завершальний етап ремонту та дообладнання будівлі "Обласна клінічна психіатрична лікарня м Слов’янськ", кошти на який виділили латиші. Відвідали делегати і медиків в "Слов’янської центральної районної лікарні" і оглянули хірургічне відділення та операційний блок інтенсивної терапії, де буде розміщуватися нове медичне обладнання, яке було надано у вигляді гуманітарної допомоги.


"Це вже 20 вантаж від Латвії як медичного обладнання. Ми і надалі будемо підтримувати Донбас, поки потрібна наша допомога. Також, ми вирішили почати дружбу між містами наших країн. Відтепер у Попасної і Бахмута є міста-побратими в Латвії", — сказав Юріс Пойканс, надзвичайний і повноважний посол Латвійської Республіки в Україні.


Крім того, Латвійська Республіка передала більше 5 тонн гуманітарної допомоги для постраждалих в результаті пожежі на Луганщині. А в рамках боротьби з COVID-2019 посли також передали 2 апарати ШВЛ, засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі засоби для поверхонь.


Як повідомляв "Апостроф", через масове варварського знищення шахт на окупованій території Донбасу, в регіоні вибухнула екологічна катастрофа.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-07-11/poslyi-chetyireh-stran-es-privezli-gumanitarnuyu-pomosch-na-donbass/203050”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP