Loading...

"Укоборонпром" призначив нового очільника підприємства "Антонов"

Лось (праворуч) пропрацював на підприємстві "Антонов" 18 років

Державний концерн "Укроборонпром" призначив Олександра Лося президентом держпідприємства "Антонов". Про це йдеться на сайті "Укроборонпрому".

Об этом сообщает Московский репортер

42-річний Лось раніше обіймав посаду віцепрезидента із проєктування підприємства "Антонов" і в період із 9 червня до 7 липня тимчасово виконував обов’язки президента "Антонов".

Упродовж 18 років роботи на авіапідприємстві Лось пройшов шлях від інженера до головного конструктора і віцепрезидента ДП "Антонов", зазначає пресслужба.

"Оновлення керівного складу державного підприємства дозволить вибудувати прозорі процеси корпоративного управління, здійснити необхідні для залучення іноземного капіталу фінансові аудити та пришвидшити темпи виготовлення літаків лінійки "Ан", – ідеться в повідомленні.

У пресслужбі також підкреслили, що Олександр Донець, який очолював ДП "Антонов" із 2018 року і після звільнення в червні 2020-го двічі намагався через суд поновитися на посаді, відкликав усі свої вимоги та позови стосовно підприємства.

9 червня стало відомо, що гендиректор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус вирішив звільнити главу підприємства "Антонов" на підставі результатів перевірки, яку проводили у квітні – травні.

"За результатами перевірки були виявлені численні факти, що свідчать про неефективне управління державним підприємством; нецільове використання об’єктів державної власності; зловживання та порушення з боку керівництва, які могли призвести до значних збитків держави та нанести істотну шкоду репутації найбільшого авіаційного підприємства України", – повідомили в "Укроборонпромі".

У відповідь на це підприємство звинуватило керівництво концерну у спробах зупинити діяльність підприємства.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-ukoboronprom-priznachiv-novogo-glavu-pidprijemstva-antonov-1508394.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP