Loading...

Хомчак розповів, чи може Україна розраховувати на підтримку НАТО в Чорноморському регіоні

НАТО може залучити Україну до процесу розвитку та розробки стратегії Чорноморського басейну. Про це в інтерв’ю Армія Іnform заявив головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак.

Об этом сообщает RuGate

За його словами, безпека Чорноморського регіону має стратегічне значення для НАТО, що підтверджує прийняття Чорноморського пакета в 2019 році, який передбачає посилення військово-морської присутності Альянсу в Чорному морі як за рахунок постійних військово-морських груп НАТО, так і за рахунок військово-морських активів окремих союзників.

Крім того, в 2020 році Альянс прийняв додатковий пакет допомоги для Грузії та України. Мова йде про розширення взаємної ситуаційної обізнаності в регіоні, а також збільшення кількості спільних навчань і маневрів.

«Сподіваюся, НАТО запросить Україну до процесу розвитку та розробки стратегії Чорноморського басейну. Особливо, враховуючи те, що Україні надано статус члена Програми розширених можливостей», — зазначив Хомчак.

Головнокомандувач також підкреслив, що найбільшу допомогу на південному напрямку Україні продовжують надавати США.Джерело статті: “http://povin.com.ua/299971-06-07.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP