Loading...

На Чернігівщині здали в експлуатацію нові гуртожитки для контрактників (Фото)

 • На Чернігівщині здали в експлуатацію нові гуртожитки для контрактників (Фото)
 • На Чернігівщині здали в експлуатацію нові гуртожитки для контрактників (Фото)
 • На Чернігівщині здали в експлуатацію нові гуртожитки для контрактників (Фото)
 • На Чернігівщині здали в експлуатацію нові гуртожитки для контрактників (Фото)
 • На Чернігівщині здали в експлуатацію нові гуртожитки для контрактників (Фото)

В селищі Гончарівське, що на Чернігівщині для військовослужбовців служби за контрактом збудували нові гуртожитки поліпшеного типу. Наразі вже збудували 5 таких гуртожитків в Десні, 2 в Гончарівському і 3 в Чернігові. Для військових тут є всі зручності для проживання.

Об этом сообщает Руспрес

– Будувалися ці гуртожитки з «нуля». Раніше тут нічого не було. Розпочалося зведення їх з середини 2018 року. Вартість однієї будівлі близько 15 мільйонів гривень. Обладнані ці гуртожитки системою протипожежної сигналізації та системою оповіщення. Кожна збудована споруда розрахована на 250 військовослужбовців, зокрема 2 поверхи по 125 чоловік. Тут є пральня, холодильники та індукційні плити, тобто все, щоб повноцінно проживати, – розповів начальник Північного територіального квартирно-експлуатаційного управління Юрій Юрик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гуртожиток на 200 сімей з’явиться на Чернігівщині

Проживати будуть тут лише військовослужбовці служби за контрактом.

– У мене в підпорядкуванні 93 контрактника. В першу чергу ми будемо розселяти тих контрактників, хто немає житла поблизу військової частини, хто приїхав з інших областей, хто проживає дуже далеко. Окремі блоки будуть для чоловіків та жінок, адже тут можуть проживати лише не одружені, – розповів командир батальйону 1 окремої танкової бригади центру Павло Пилипко.

Для сімейних військовослужбовців таких гуртожитків поки не передбачено, вони знімають житло в містечку і отримують компенсацію за піднайом.

На майбутнє в Чернігові вже розбудовується 4-х поверховий гуртожиток для сержантського складу – це 50 кімнат по 18,5 квадратних метрів з усіма зручностями в кожному блоці. Також там будуть проживати і одружені. До кінця року планується функціонування таких гуртожитків в Чернігові і селищі Десна Чернігівської області

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ігор Березинський, спеціальний кореспондент (м.Чернігів) Інформагентства МО України АрміяInform

Читайте також


  Президент звільнив з посади Мисника
  У Новгороді-Сіверському впорядкують єврейське кладовище
  У Чернігові мірятимуться силами любителі FIFA 2019

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/society/na-chernigivshhini-zdali-v-ekspluatatsiyu-novi-gurtozhitki-dlya-kontraktnikiv-foto-220684”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
 • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP