Loading...

"Я радник, але за порадою до мене ніхто не звертався", - Сивохо про роботу в РНБО

Ексрадник стверджує, що перед ним не ставили якісь цілі.

Колишній радник секретаря РНБО Сергій Сивохо зізнався, що за час роботи до нього жодного разу не звернулися за порадою, передають з посиланням на видання .

Об этом сообщает Редакция news

Рішення призначити його в РНБО було "загальним", зокрема, президента Володимира Зеленського. "Чому було обрано РНБО – зрозуміло. Тому що туди входять всі ключові відомства, які можуть допомагати у вирішенні різних питань. Тобто всі силові відомства, МЗС туди входить", – зазначив Сивохо.

При цьому ексрадник стверджує, що перед ним не ставили якісь цілі. "Я радник. Радник. До радника звертаються за порадою", – підкреслив він.

На питання журналіста, які поради він давав, Сивохо відповів: "У РНБО до мене за порадою ніхто не звертався. Жодного разу".Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/ia-radnyk-ale-za-poradoiu-do-mene-nikhto-ne-zvertavsia--syvokho-pro-robotu-v-rnbo-334918.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP