Loading...

У Підмосков’ї викинули сміття з багатоповерхівки і ледь не вбили дитину

В Подмосковье выбросили мусор из многоэтажки и едва не убили ребенка

Кримінальну справу порушено після інциденту з пляшкою, яка впала на дівчинку з 23-го поверху в підмосковному Красногорську. Про це повідомляється на сайті Головного управління СК по Московській області.

Об этом сообщает Редакция news

Мер Красногорська Ельміра Хаймурзина розповіла, що в мікрорайоні Смарагдові пагорби з вікна був викинутий пакет зі сміттям. Внизу в цей момент проходила сім’я з 4-річною дівчинкою. В пакеті була пляшка, яка потрапила дитині в голову. Постраждалій дівчині довелося робити операцію, в даний час вона знаходиться в реанімації.

В результаті було порушено кримінальну справу за фактом спричинення дитині тяжкої шкоди здоров’ю з необережності. Відповідна стаття передбачає обмеження волі на три роки або арешт на шість місяців.

За попередніми даними, пакет з сміттям діти викинули з балкона під’їзду.Джерело статті: “http://povin.com.ua/299375-02-07.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP