Loading...

Що МВФ тепер скаже Зеленському? Смолій підтвердив, що пішов у відставку після розмови з президентом

Голова держави та його команда обіцяли кредиторам і підписувались під зобов’язанням не чинити та не допускати тиску на НБУ

Яків Смолій пояснив свою відставку з НБУ
Ексглава НБУ Яків Смолій заявив, що говорив з Володимиром Зеленським про свою відставку ще кілька днів тому. Крім того, він знову заявив про політичний тиск влади на Національний банк. Про все це Яків Смолій розповів під час брифінгу після позитивного голосування Верховної Ради про його відставку, зазначають .

"Кілька днів назад у мене була зустріч із президентом. Ми обговорили порядок і час коли я подаю заяву про відставку", — підтвердив Смолій.

Об этом сообщает Руспрес

Раніше ЗМІ повідомляли, що Яків Смолій вирішив іти у відставку після важкої розмови з Президентом України.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/shcho-mvf-teper-skazhe-zelenskomu-smolii-pidtverdyv-shcho-pishov-u-vidstavku-pislia-rozmovy-z-prezydentom-334660.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP