Loading...

Поправки до Конституції РФ наберуть чинності 4 липня: Путін підписав указ

Указ російського президента від 3 липня «Про офіційне опублікування Конституції РФ з внесеними в неї поправками», опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації Росії, передає Центр журналістських розслідувань.

Об этом сообщает Компромат

«Поправки до Конституції Російської Федерації, передбачені статтею 1 Закону Російської Федерації про поправки до Конституції Російської Федерації від 14 березня 2020 р № 1-ФКЗ «Про вдосконалення регулювання окремих питань організації та функціонування публічної влади», набирають чинності 4 липня 2020 року» , – йдеться в документі.

В ході зустрічі з членами робочої групи з підготовки пропозицій про внесення поправок до Конституції РФ Путін подякував «всім, хто зробив свій відповідальний вибір».

«Поправки набувають чинності … Ми прийняли це значиме рішення разом, усією країною, і воно стосується тих цінностей і базових принципів, які лежать в основі подальшого розвитку Росії, роблять нас дійсно одним народом, єдиним цілим … В цілому результати голосування показали високий рівень консолідації суспільства щодо ключових питань, які мають загальнонаціональне значення», – сказав російський президент.

Путін підписав указ після того, як 3 липня Центральна виборча комісія Росії одноголосно затвердила підсумковий протокол загальноросійського голосування щодо поправок до Конституції.

Глава ЦВК Елла Памфілова повідомила, що явка на голосуванні склала 67,97 відсотків. При цьому 77,92 відсотка з тих, хто взяв в ньому участь, підтримали поправки, проти висловилися 21,27 відсотка.

«Голосування пройшло справедливо, дані достовірні і легітимність підсумків голосування безперечна», – заявила Памфілова.

У той же час незалежні спостерігачі та опозиційні організації стверджують, що голосування супроводжувалося як порушеннями, так і прямими фальсифікаціями.Джерело статті: “https://korupciya.info/5877-popravki-do-konstitucii-rf-naberut-chinnosti-4-lipnya-putin-pidpisav-ukaz.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP