Loading...

"З раю зробили гадючник": Російський блогер показав сумні фото з окупованого Криму

Феодосія — не єдине місто в окупованому Криму, яке виявилося не готовим приймати відпочивальників.
Російський блогер Ілля Варламов побував в окупованому Криму в розпал курортного сезону і поділився свіжими фото, передають .

За словами блогера, місто Феодосія — приклад того, як «з раю зробили гадючник». У море, як і раніше, скидають каналізаційні стоки, причому відбувається це на центральному пляжі. А саме місто з кожним роком все більше руйнується.«Взагалі, дуже сумно дивитися на Феодосію. Місто реально загинається і з кожним роком опускається на дно, — визнає Варламов. — Містом ніхто не займається, сюди не вкладають гроші. Місцеві живуть одним днем: якщо можна щось урвати тут і зараз, треба урвати».Варламов звернув увагу, що до курортного сезону місто не провело навіть мінімального прибирання на пляжах. Люди загоряють серед сміття, море брудне, пляжна інфраструктура зруйнована.

Об этом сообщает Русский репортер

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/z-raiu-zrobyly-hadiuchnyk-rosiiskyi-bloher-pokazav-sumni-foto-z-okupovanoho-krymu-334586.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP