Loading...

Доктор Комаровський різко відреагував на посилення карантину в Україні

Лікар Комаровський гостро відреагував на нові карантинні обмеження в Україні. Так, доктор здивований тим, що обмеження часу роботи закладів може “вплинути” на поширення коронавірусної інфекції COVID-19.

Об этом сообщает Преступная Россия

Loading...

На його думку, знаходження у приміщеннях з поганою вентиляцією, як зал кінотеатру, є і так доволі ризикованим, не зважаючи на обмеження проведеного там часу.

Нагадаємо, що у Києві обмежили за часом роботу різних закладів. Громадське харчування, кінотеатри, різні розважальні заходи повинні закриватися і завершуватися до 22:00.

Популярні новини зараз
 • Путін готується до війни з Україною: з’явилися тривожні натяки
 • У Запорізькій області з’явилися козаки з російськими зв’язками: подробиці
 • На захід обрушиться шторм, а південь затопить: синоптик попередили про велику небезпеку
 • “Чому раптом час доби став обставиною – я не знаю як лікар. Можливо, є якісь нові відкриття київських епідеміологів”, – заявив медик.

  На його думку – більш правильним було б обмеження доступу до таких місць вразливим групам українців.

  Висловився Комаровський і з приводу басейнів. За його словами, громадський транспорт набагато небезпечніше, ніж купання у воді.

  “Через воду вірус не передається. Купання в басейні багаторазово менш ризиковано, ніж будь-який автобус або тролейбус в місті Києві”, – говорить доктор Комаровський.

  Як ми вже розповідали – У Києві посилили карантин: що буде заборонено.

  А також – Друга хвиля коронавірусу вже почалася: які країни під “ударом”.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/07/02/doktor-komarovskij-rizko-vidreaguvav-na-posilennya-karantinu-v-ukrayini/”

  SOCIAL NETWORK
  Иследования
  Обзоры
  Теги
  Поиск
  О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

  Бизнес-планы
  Go to TOP