Loading...

Укравтодор допустив до тендеру «AzVirt MMC», яке скаржилось на дискримінаційні умови цього тендеру


Служба автомобільних доріг у Чернігівській області завершила розгляд тендерних пропозицій у торгах на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-25-27 Бобровиця — Ічня очікуваною вартістю 374,41 мільйонів гривень. Про це повідомляється у системі «Прозоро».

Об этом сообщает Репортер

На торги прийшли п’ять компаній – «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада», «ДС пром груп», «Автомагістраль-Південь», «AzVirt MMC» та «Броварське шляхово-будівельне управління №50». Тендерну пропозицію останньої чернігівська САД відхилила.

Натомість укравтодорівці допустили до тендеру азербайджанську компанію «AzVirt MMC», яка подавала скаргу до тендерної колегії АМКУ на умови тендерної документації через неможливість прийняти участь у торгах. Зокрема фірма скаржилась на вимогу подати документальне підтвердження виконання аналогічного договору, виконаного в останні три роки по 100% обсягам робіт в договорах, які були виконані не менше ніж на 85%. Згідно скарги, на вимогу підтвердження відповідного досвіду фірма планувала подати великі контракти на реконструкцію автодоріг в Азербайджані та будівництво автомагістралей у Сербії, але ці контракти були укладені раніше бажаного укравтодорівцями терміну, і відсутні деякі види робіт в обсязі, який вимагає замовник. Крім того, компанія зазначала, що не може отримати відгук від замовника , та не має в наявності цементорозподілювача конкретної марки та потужності, який вимагає замовник.

Але ще до початку розгляду скарги в Антимонопольному комітеті азербайджанська компанія відкликала скаргу та подала документи на тендер. І Чернігівська САД допустила компанію до торгів без змін у тендерній документації.

Згідно аналізу тендерної пропозиції, «AzVirt MMC» не надала довідку про наявність рахунків та залишків на рахунках з банку, в якому отримав банківську гарантію, попри те, що тендерна документація вимагала надати довідки з усіх обслуговуючих банків.

Також документація вимагала надати позитивні відгуки від замовника по аналогічним договорам, які учасник мав виконати до участі у торгах. «AzVirt» надала в якості аналогічного договору виконання ремонту на грузинській автомагістралі Тіанеті- Нінігорі, але вона виступала там субпідрядником, а не генеральним виконавцем. Тож і відгуки фірма надала від грузинської філії компанії «AGT MCCS», в якої виступала субпідрядником. Попри те, що раніше Укравтодор відхиляв компанії за відгуки від підрядників, і вимагав надати позитивні відгуки саме від балансоутримувача дороги. Але у цьому випадку, компанію допустили до торгів.

Азербайджанська компанія AzVirt MMC належить Ельнуру та Камілю Алієву Алі Огли, та німцям – Вальтеру Закарісу і Мартіну Манфреду.


Джерело статті: “https://hpib.life/ukravtodor-dopustiv-do-tenderu-azvirt-mmc-yake-skarzhilos-na-diskriminacijni-umovi-cogo-tenderu/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP