Loading...

ЄС дозволив в’їзд окремим категоріям українців

Загальна заборона на некритичні поїздки жителів України до Євросоюзу з 1 липня зберігається, але з’явиться можливість перетину кордону для окремих категорій українських громадян.
Фото 24 канал

Рада Євросоюзу дозволила відкрити кордон для окремих категорій українців.

Об этом сообщает Компромат

Про це сказано в рішенні Ради ЄС, опублікованому у вівторок, 30 червня.

Загальна заборона на некритичні поїздки жителів України до Євросоюзу з 1 липня зберігається, але з’явиться можливість перетину кордону для окремих категорій українських громадян, а також громадян інших третіх країн.

Які країни вже відкрили кордони для українців Більшість країн, які відкрили свої кордони, українці можуть відвідати тільки за деяких умов.

Держави-члени мають право впускати тих, хто їде на навчання; моряків, що прямують на судно; громадян, які подорожують по території ЄС транзитом, а також висококваліфікованих працівників з третіх країн, якщо їхня зайнятість необхідна з економічної точки зору і робота не може бути відкладена або виконана за кордоном.

Також зберігається дозвіл на в’їзд для категорій жителів України, які досі були серед вийнятків, зокрема, членів сімей громадян ЄС; тих, хто має дозвіл на проживання в ЄС або аналогічний документ; сезонних працівників; дипломатів, тощо.

Нагадаємо, що раніше ЄС затвердив список країн для відкриття кордонів. Список держав буде переглядатися кожні два тижні згідно із затвердженими критеріями Євросоюзу.

Як відомо, Україна з 15 червня відновила міжнародні перельоти та дозволила в’їзд іноземців на свою територію. Однак кількість країн, куди зараз можуть потрапити громадяни України, вельми обмежена. «Слово і діло» розібралося, межі яких держав відкриті для українців.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/06/30/novyna/polityka/yes-dozvolyv-vyizd-okremym-katehoriyam-ukrayincziv”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP