Loading...

Ідеальний мотоцикл для новачка: який він?

Ідеальний мотоцикл для новачка: який він?

Давно мрієте про байк? Спробувавши проїхатись на ньому одного разу, ви ризикуєте закохатись у світ швидкості, свободи, драйву та неймовірних відчуттів назавжди. Для багатьох цей транспорт стає не просто засобом для пересування, а способом життя. Який мотоцикл вибрати для новачка? Це питання одне із найбільш обговорюваних в світі мото. Часто потенційні байкери чекають однозначної відповіді. Проте люди, як і мета покупки, надто різні, тому знайти варіант, який буде однаково вдалий для всіх, неможливо. Розглянемо найбільш важливі критерії вибору у цьому матеріалі.

Об этом сообщает Русский репортер

Загальні рекомендації

Для початку необхідно визначитися, що очікується від майбутнього «залізного друга». Вам потрібен спокійний, надійний і маневрений мотоцикл для міста? Або транспортний засіб для траси? Чи позашляховик для поїздок по важкопрохідних місцях? Від відповіді на це питання буде залежати вибір конкретної моделі, що зробить вас на крок ближче до мрії.

Щоби при покупці повністю застрахуватися від «кота в мішку», варто розглядати як варіант нові мотоцикли від відомих виробників, які позитивно зарекомендували себе на ринку. Б/в варіант – це крайній випадок, коли дуже хочеться байка, а бюджет не дозволяє його придбати. Але тоді необхідно дивитися дуже уважно, що берете. Краще все ж обрати бюджетну нову модель – зараз такі компанії, як Loncin, з легкістю дають фору знаним виробникам, при цьому ціни на продукцію доступні.

Простота експлуатації

У новачка ще занадто мало досвіду, щоб впоратися з «розумним» мотоциклом, електрика якого порівнюється з нервовою системою супер-людини. Першосезонник неминуче заливає свічки, плутається з перемиканням передач, мучиться з карбюраторами (коли мотоцикл карбовий, а не інжекторний).

Якщо байк технічно складний для початківця, то перші ж проблеми, вирішувати які прийдеться самостійно, стануть непідйомним тягарем. А це зайві витрати і привід розчаруватися у виборі. Коли мототранспорт простий в роботі, у новачка буде наснага навчитися елементарним ремонтним роботам.

Ідеальний мотоцикл для новачка: який він?

Потужність і керованість

Перший мотоцикл повинен мати об’єм двигуна не більше, ніж 400 кубів. Покупку висококубаторної моделі доведеться відкласти на пару років. Навіть якщо досвідчені друзі наштовхують вас на придбання такого байка, краще обрати мототранспорт, який буде «по зубах» вашому досвіду. Купувати важку модель також не варто, адже є лише один спосіб не падати з мотоцикла – це взагалі на нього не сідати. Всі новачки падають. А 235-кілограмового байка доведеться піднімати. Для тих, хто не пробував, хочеться зауважити – це надто важко.

Перший байк повинен бути легко керованим. Якщо мотоциклісту незручно сидіти, важко маневрувати, він буде постійно відволікатися від дорожнього руху. І в підсумку ризикує розчаруватися у своєму виборі. Тому скромні показники двигуна потрібно поєднувати з максимальною керованістю.

Запам’ятайте! Головна мета першого мотоцикла – отримати первинні навички водіння. І ніщо не зрівняється по цінності з людським життям. Тож аксесуари для безпеки мають бути придбані одразу разом з байком.

Вартість мототехніки

Не варто обирати найдорожчу модель. Перший мотоцикл потрібен на один чи кілька сезонів. Навчитеся впевнено кермувати – зрозумієте, що вам потрібно від байка і вже тоді зробите поміркований вибір. З першим ви все одно попрощаєтесь, але до цього кілька разів серйозно упустите, подряпаєте, можливо, зірвете другу передачу. Часто до кінця першого сезону на мотоцикл страшно дивитися – ніби він переніс гонки на виживання.

По цій причині на байку повинно бути мінімум виступаючих частин і пластика. Поки ви звикнете до посадки, до переставляння свого залізного коня, щоб не чіплятись за гарячі елементи, він не раз упаде. Потрібно також врахувати, що обслуговування дорогих моделей також обійдеться недешево. А в перший сезон такі витрати нераціональні.

Зверніть увагу! Мото компанія, яка являється офіційним дистриб’ютором продукції компанії-виробника, співпрацює з нею без посередників. Тому пропонує доступну ціну. А це вигідні умови для новачка. Звертайтесь до консультантів Foxwell, аби легко обрати свою найпершу модель.Джерело статті: “https://newsmir.info/2115722”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP