Loading...

Підприємець, який свого часу брав хабар й за це був покараний, тікає від нового вироку


  • 20 хвилин (Вінниця)
  • 0
Підприємець, який свого часу брав хабар й за це був покараний, тікає від нового вироку
  • Про справу вінницького бізнесмена, що знехтував вироком суду і переховується від покарання, розповіли в прокуратурі.
  • Йому, як засудженому за корисливий злочин, заборонили займати посади, а він продовжив керувати фірмами.
  • Коли дійшло діло до відповідальності вже за це порушення — підприємець втік за кордон.

Вінницька місцева прокуратура доводила у суді вину 41-річного вінничанина, який всіляко ухиляється від призначеного судами покарання. Днями, як розповів прокурор Олександр Коцага, цьому підприємцю винесли новий вирок, але він переховується.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Кілька років тому вінницького бізнесмена, чиє прізвище не називають, засудили за те, що вимагав і отримав хабар, будучи службовою особою. У покарання за той злочин йому винесли вирок про штраф з позбавленням права обіймати посади у юридичних особах будь-якої форми власності.

Підприємець знехтував забороною займати посади. Він засновник двох фірм і продовжив ними керувати. Мова про фермерство та ще одне господарське підприємство. Державне звинувачення, як говорить Олександр Коцага, тривалий час доводило у суді порушення заборони фермером.

— Кримінальна справа пройшла шлях від суду першої до суду касаційної інстанції, — говорить прокурор Вінницької місцевої прокуратури. — Незважаючи на це, громадянин усіляко ухилявся від призначеного покарання та намагався уникнути кримінальної відповідальності, врешті виїхавши за кордон.

Якраз, коли остаточне рішення суд прийняв не на його користь, підприємець виїхав за межі країни. Повернувся, тоді знову виїхав. Це було до карантину. Зараз він нібито в країні, але переховується від нового вироку, за яким має потрапити для відбування покарання у виправний центр.

— За результатами розгляду кримінального провадження та наданих доказів, суд виніс цьому громадянину обвинувальний вирок та визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною першою статті 389 Кримінального кодексу України (ухилення засудженого від відбування покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю), — констатує прокурор Коцага.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/pidpriemets-yakiy-svogo-chasu-davav-habar-y-za-tse-buv-pokaraniy-tikae-11081004.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP