Loading...

Кабмін іще не ухвалив рішення, чи розпочнуть навчальний рік із 1 вересня – Мандзій

Мандзій виступила за повернення дітей до школи з 1 вересня

Кабінет Міністрів України поки що ще ухвалив рішення щодо того, чи розпочнеться з 1 вересня навчальний рік для школярів. Про це в інтерв’ю "РБК-Україна" розповіла тимчасова виконувачка обов’язків міністра освіти та науки Любомира Мандзій.

Об этом сообщает RuGate

"Усередині Кабміну немає такого рішення. Поки що адаптивний карантин продовжено до 31 липня. Як буде розвиватися епідемічна ситуація, важко судити. Безперечно, я за те, щоб діти повернулися до школи. Але щоб умови навчання у школі були безпечними. Тому зараз ми готуємося до проведення ЗНО та вступної кампанії. Наше основне завдання – це збереження здоров’я учасників освітнього процесу", – зазначила вона.

Вона також спростувала фейк щодо того, що з 1 вересня в Україні перейдуть на дистанційне навчання.

"Живого спілкування ніхто не скасовував. У тому й суть школи", – підкреслила Мандзій.

Т.в.о. міністра додала, що до кінця червня МОН разом із МОЗ підготує додаткові протоколи, які визначатимуть заходи безпеки в навчальних закладах до повернення дітей із 1 вересня.

"Я впевнена, що новий навчальний рік для учнів шкіл розпочнеться з 1 вересня. Для студентів першого курсу – із 17 вересня. Ми передбачили коригуюче навчання в наступному році, щоб кожен учитель зрозумів, як опанували матеріал його учні", – зазначила вона.

Карантин в Україні запровадили 12 березня. З 11 травня обмеження почали пом’якшувати. 20 травня Кабмін продовжив їх до 22 червня, але запровадив так званий адаптивний карантин: регіональній владі дали право послаблювати карантинні заходи в разі поліпшення епідемічної ситуації. На засіданні 17 червня дію адаптивного карантину продовжили до 31 липня.

2019/2020 навчальний рік через карантин ухвалили завершити дистанційно.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-kabmin-shche-ne-prijnjav-rishennja-chi-pochnetsja-navchalnij-rik-z-1-veresnja-mandzij-1505762.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP