Loading...

КПВВ "Станиця Луганська" частково поновив свою роботу, блокпост "Мар’їнка" усе ще блокують бойовики – штаб ООС

Роботу КПВВ було частково розблоковано 10 червня

На лінії розмежування на Донбасі частково поновлено пропуск осіб через контрольний пункт в’їзду-виїзду "Станиця Луганська". Про це повідомляє пресцентр штабу операції Об’єднаних сил.

Об этом сообщает Слон РУ

"13 червня відновлено роботу пішого переходу на контрольному пункті в’їзду-виїзду "Станиця Луганська". Із 7.00 до 13.00 здійснювався пропуск людей із тимчасово не підконтрольної уряду України частини Донбасу, а із 13.00 до 17.00 – у зворотному напрямку. За цей час в обидва боки лінію розмежування перетнуло 120 громадян: 90 на підконтрольну уряду України територію та 30 у зворотному напрямку", – ідеться в повідомленні.

У штабі нагадали, що 10 червня було частково поновлено роботу КПВВ "Мар’їнка" в Донецькій області для транспортних засобів та "Станиця Луганська" для пішохідного переходу.

"Однак перетин лінії розмежування цивільних громадян кілька днів поспіль блокували російські війська та їх маріонеткові адміністрації, чим загострювали і без того складну гуманітарну ситуацію на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Дії української сторони щодо відновлення руху через гуманітарні дорожні коридори почали досягати своєї мети. Російські збройні формування були вимушені частково розблокували перетин лінії розмежування з тимчасово окупованим Луганськом", – зазначили у штабі.

Водночас блокпост у "Мар’їнці" усе ще блокують бойовики.

"Українські прикордонники сьогодні пропустили у бік тимчасово окупованої території одну людину на автомобілі, яка через декілька годин повернулася назад, оскільки отримала відмову від озброєних російських найманців. Загарбники продовжують демонструвати повну байдужість до проблем мирних мешканців та не пропускають людей в обидва боки уже четверту добу поспіль. Яскравим прикладом цинічного поводження з мирними мешканцями є те, що окупанти уже понад дві доби утримують перед своїм блокпостом двох осіб на легковому автомобілі, вперто не дозволяючи їм проїхати до рідної домівки. Досі люди не можуть пробити стіну байдужості російських найманців", – додали у штабі ООС.


https://www.facebook.com/pressjfo.news/posts/876413202851297

10 червня Україна поновила роботу пунктів пропуску "Мар’їнка" і "Станиця Луганська", перервану через спалах коронавірусної інфекції. За інформацією Держприкордонслужби України, представники незаконних збройних формувань зірвали відкриття контрольних пунктів, довго не пропускаючи людей.

Україна може відкрити всі КПВВ на Донбасі наступного тижня, повідомив залучений Україною до роботи тристоронньої контактної групи на Мінських переговорах журналіст, головний редактор видання "Острів" Сергій Гармаш.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-kpvv-stanitsja-luganska-chastkovo-vidnoviv-svoju-robotu-blokpost-marijinka-jak-i-ranishe-bojoviki-blokujut-shtab-oos-1504311.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP