Loading...

«Створили скандал перед виборами»: Каспрук заперечив «вкид» про «роздачу землі друзям з «Добробуту»

«Створили скандал перед виборами»: Каспрук заперечив «вкид» про «роздачу землі друзям з «Добробуту»

Міський голова Чернівців заперечив інформацію, поширену сьогодні у місцевих ЗМІ, про те, що він вирішив подарувати " своїм друзям з ринку " Добробут " 7 гектарів землі.

Об этом сообщает Компромат

Як повідомив Олексій Каспрук сьогодні у прямому ефірі у Facebook, така інформація була оприлюднена у низці видань, які належать політичним опонентам мера, і вона є недостовірною.

Також Каспрук заявив, що на Калинівському ринку та комплексі " Добробут " найбільшими є дві проблеми, які досі не були вирішені.

" Перше – це будівництво захисних споруд, які би захищали обидва комплекси від повеней. Мова йде про дамбу, проект якої був зроблений дуже давно, і коштував дуже дорого – непідйомну для міського бюджету суму " , – сказав міський голова.

" Другий момент – необхідність будівництва об’їзної дороги, яка передбачена генеральним планом, і яка має з’єднати вулицю Січових стрільців з вулицею Староленківський шлях. Тобто, щоби у людей, які заїжджають з Січових стрільців, була можливість не "впертися" в шлагбауми в’їзду на "Добробут", а була можливість " Добробут " об’їхати, об’їхати Калинівський ринок, заїхати на Калинівський ринок з іншого боку, і виїхати на вулицю Калинівську, яку чернівчани знають " , – повідомив Каспрук.

Посадовець додав, що для того, щоб реалізувати ці проекти, міськрада мала би ухвалити низку рішень.

" І сьогодні на сесію міськради після річного обговорення у робочих групах, з керівництвом, з адміністрацією обох ринків, ці проекти рішень були винесені. Можу сказати одне – сьогодні на сесії міськради земельна ділянка площею 4 гектара була подарована тільки одній структурі – комунальному підприємству МТК " Калинівський ринок " . 4 гектара вздовж узбережжя Пруту були виділені Калинівському ринку " , – сказав Каспрук.

" Паралельно з цим було підготовлено два проекти рішення, які були оприлюднені на сайті міськради. Які були підписані секретарем міськради Василем Проданом, головою земельної комісії Володимиром Бешлеєм, заступником міського голови Володимиром Середюком. Жодних зауважень у них не виникало, крім зауважень комісії з гуманітарної політики. Вона пропонувала обидва проекти рішення зняти на довивчення " , – додав міський голова.

Він сказав, що ці проекти рішень передбачають передачу земельних ділянок ринку "Добробут" в оренду.

" Орендна плата за ці земельні ділянки, за які громада сьогодні не заробляє ні копійки, які ніким не використовуються, або використовуються не за призначенням, склало би від 800 тис до одного мільйона гривень на рік. Ці кроки дозволять далі розвивати обидва торгівельні підприємства, будувати захисну дамбу, будувати дорогу і систему пожежного захисту " , – сказав Каспрук.

Водночас посадовець зауважив, що напередодні виборів ЗМІ, наближені до Василя Продана, " сьогодні спробували з цього зробити скандал " .

" Так побудоване законодавство України, що міський голова клаптика землі 10х10 см не може нікому подарувати, передати в оренду чи щось з ним зробити без рішення сесії. Всі рішення по земельних питаннях приймаються виключно депутатським корпусом Чернівецької міськради " , – додав міський голова Чернівців.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/202075-stvoryly-skandal-pered-vyboramy-kaspruk-zaperechyv-vkyd-pro-rozdachu-zemli-druzyam-z-dobrobutu.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP