Loading...

ФСБ Росії заявила, що “українські радикали” готували “теракт” в КримуВ окупованому Сімферополі ФСБ Росії затримало п’ятьох осіб, які нібито пов’язані з “представниками радикальних українських формувань, які воюють на південному сході України”.

Об этом сообщает Устинов троллит


Про це повідомила пресслужба ФСБ Росії.


Зазначається, що затримані “готували теракт” на одному з ринків Криму та розповсюджували в мережі інформацію про “ідеологію тероризму та екстремізму”.


Повідомляється, що у них нібито виявили саморобні вибухові пристрої, вогнепальна та холодна зброя та засоби зв’язку з доказами злочинних намірів.


Нагадаємо, раніше російські ЗМІ повідомляли, що ФСБ заявила про затримання в Криму “українських розвідників”, які готували теракт.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/fsb-rosii-zaiavyla-shcho-ukrains-ki-radykaly-hotuvaly-terakt-v-krymu/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP