Loading...

Квитки стануть дешевшими, а ручна поклажа – меншою: МАУ заявила про зміни через COVID-19

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" змінить процес придбання квитків, через що вони стануть дешевшими. Також стане іншим розмір ручної поклажі, а під час перельоту діятимуть обмеження.

Об этом сообщает FLB

Про посткарантинні зміни розповів президент авіакомпанії МАУ Євген Дихне в інтерв’ю "Факти ICTV". Він зазначив, що точної інформації про відкриття рейсів поки немає.

"Ми вводимо нові правила придбання: сподіваємось зробити квиток дешевшим і простішим. Існуватиме базовий тариф, де всі послуги зазначатимуться додатково в покупці. Для всіх пасажирів буде обмежено розміри ручної поклажі, адже саме зайві речі створюють скупчення людей на борту, що додає ризиків", – розповів Дихне.

МАУ заявила про зміни через COVID-19

МАУ заявила про зміни через COVID-19

Під час перельоту персонал стежитиме за самопочуттям пасажирів. Також регулюватимуть рух у салоні, щоб не виникало скупчення людей. Зміни стосуватимуться і харчування – вся їжа буде ретельно запакована, воду подаватимуть тільки у пляшках.

За словами президента МАУ, важко припустити, що станеться після 15 червня. Компанія планує відновити роботу з 1 липня. Водночас штат скоротять на 900 осіб.

"Те, що українцям дозволять літати за кордон, ще не означає, що їх там чекають – поки у світі жорсткі заходи поводження з новоприбулими іноземцями", – зазначив Дихне.

Раніше OBOZREVATEL писав, що в Україні 5 червня відновили авіасполучення, тож регулярні рейси знову здійснюються в межах країни. До того ж уже з 15 червня українці зможуть вилетіти за кордон.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Карантин в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/kvitki-stanut-deshevshe-a-ruchna-poklazha-menshe-mau-zayavila-pro-zmini-cherez-covid-19.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP